Tradičné
ohňostroje

Pri významných kultúrnych, spoločenských, športových či štátnych podujatiach nesmie chýbať ohňostroj.

Firma PRIVATEX-PYRO, s. r. o má za sebou mnohé realizácie ohňostrojov pri rôznych príležitostiach. Prípravu ohňostroja zabezpečujeme na kľúč, teda celú udalosť navrhneme na základe požiadaviek zákazníka, vybavíme všetky potrebné povolenia, obhliadneme si terén, dopravíme a nainštalujeme ohňostroj a profesionálny pyrotechnik ho odpáli. Vďaka tomu diváci zažívajú nezabudnuteľné momenty nádhernej hry farieb a efektov na oblohe, ktoré zanechajú nádherné emócie na dlhú dobu.

Firma PRIVATEX-PYRO, s. r. o je významným dodávateľom ohňostrojnej pyrotechniky na svetové ohňostrojné šou, na novoročné ohňostroje, či slávnostné otvorenia olympijských hier. Naše pyrotechnické výrobky dodávame špičkovým svetovým firmám, ktoré zabezpečujú ohňostroje na najvýznamnejšie svetové udalosti, napríklad otvorenie olympijských hier (v Turíne, Soule, Rio de Janeiro…), novoročné ohňostroje v mnohých svetových metropolách (napr. v Londýne, Dubaji, Santiago de Chile, New Yorku, Barcelone…), svetový Guinessov rekord v Kuvajte, MS vo futbale Moskva, atď. Vďaka tomu máme veľmi bohaté skúsenosti a vieme zabezpečiť akýkoľvek typ ohňostroja.

umelecké predstavenie

Originálne umelecké predstavenie

Vďaka jedinečnej hre svetla a farieb v spojení s hudbou zažijete neopakovateľné a originálne umelecké predstavenie.

Kvalifikovaný odborníci

Vďaka kvalifikovaným odborníkom s fantáziou a nadšením realizujeme rôzne projekty ohňostrojných predstavení na najvyššej svetovej úrovni.

nápad

Váš nápad, naša realizácia

Každý ohňostroj je jedinečný a je navrhnutý podľa typu akcie, miesta udalosti a požiadaviek zákazníka tak, aby bol výsledok čo najefektívnejší.

Bezpečnostné predpisy

Používané pyrotechnické výrobky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné predpisy a sú schválené podľa príslušných zákonov pre túto činnosť.

Tradičné ohňostroje navrhujeme na mieru podľa konkrétnych predstáv a zadania zákazníka.

Samotná realizácia je plne v našej profesionálnej réžii s vybavením všetkých potrebných povolení, takže s prípravou ohňostroja nebudete mať žiadne starosti. Pre bližšie informácie a ponuku na mieru nás neváhajte kontaktovať.