Svadobné
ohňostroje

Svadba je jedinečná udalosť v živote dvoch ľudí, ktorú stojí za to poriadne osláviť.

Pripravte pre mladomanželov a svojich hostí nezabudnuteľný zážitok, vďaka ktorému budú o vašej svadbe ešte dlho hovoriť. Alebo ohňostroj mladomanželom darujte – a pričiňte sa o to, že na svoj veľký deň budú dlho spomínať. Prekvapte ich, o tomto originálnom darčeku nemusia vedieť až do chvíle odpalu.

Podľa požiadaviek zákazníka pripravíme choreografiu ohňostroja a zvolíme vhodné, divácky atraktívne miesto na jeho odpálenie, či už v interiéri alebo v exteriéri a na požadovanú hudbu.

Ohňostroj je možné zladiť aj s farbami svadby, prípadne naprogramovať na obľúbenú pieseň mladomanželov. Okrem exteriérových ohňostrojov dodávame aj veľmi obľúbené interiérové efekty, ktoré sa skvele hodia napríklad pri prvom mladomanželskom tanci. Vďaka kombinácii rôznych typov efektov vyčarujeme z každej svadby nezabudnuteľný zážitok.
umelecké predstavenie

Originálne umelecké predstavenie

Vďaka jedinečnej hre svetla a farieb v spojení s hudbou zažijete neopakovateľné a originálne umelecké predstavenie.

Kvalifikovaný odborníci

Vďaka kvalifikovaným odborníkom s fantáziou a nadšením realizujeme rôzne projekty ohňostrojných predstavení na najvyššej svetovej úrovni.

nápad

Váš nápad, naša realizácia

Každý ohňostroj je jedinečný a je navrhnutý podľa typu akcie, miesta udalosti a požiadaviek zákazníka tak, aby bol výsledok čo najefektívnejší.

Bezpečnostné predpisy

Používané pyrotechnické výrobky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné predpisy a sú schválené podľa príslušných zákonov pre túto činnosť.

Svadobné ohňostroje navrhujeme na mieru podľa konkrétnych predstáv a zadania zákazníka.

Samotná realizácia je plne v našej profesionálnej réžii s vybavením všetkých potrebných povolení, takže s prípravou ohňostroja nebudete mať žiadne starosti. Pre bližšie informácie a ponuku na mieru nás neváhajte kontaktovať.