Špeciálne javiskové, interiérové a FX efekty

Či už je to filmová, televízna alebo online video produkcia, ponúkame širokú škálu profesionálnych špeciálnych efektov, ako sú napríklad scénické a javiskové fontány, gejzíre a míny alebo plamene, dym, hmla a rôzne výbuchy…

Naše FX pyrotechnické produkty sú využívané pri divadelných predstaveniach, na koncertoch, vo filmoch, pri športových podujatiach alebo pri simuláciách výbuchov pre vojenské ukážky (Starý Tekov, Tankové dni…). Vďaka našim bohatým skúsenostiam vyberáme vždy ten najspoľahlivejší a najbezpečnejší materiál, aby bol dosiahnutý čo najlepší a požadovaný efekt, ktorý prirodzene dotvorí atmosféru daného podujatia. Rôzne efekty vhodné do interiéru i exteriéru vytvárajú širokú škálu profesionálnych špeciálnych efektov a tak vaše predstavenie posúvajú na tú najvyššiu úroveň.

umelecké predstavenie

Originálne umelecké predstavenie

Vďaka jedinečnej hre svetla a farieb v spojení s hudbou zažijete neopakovateľné a originálne umelecké predstavenie.

Kvalifikovaný odborníci

Vďaka kvalifikovaným odborníkom s fantáziou a nadšením realizujeme rôzne projekty ohňostrojných predstavení na najvyššej svetovej úrovni.

nápad

Váš nápad, naša realizácia

Každý ohňostroj je jedinečný a je navrhnutý podľa typu akcie, miesta udalosti a požiadaviek zákazníka tak, aby bol výsledok čo najefektívnejší.

Bezpečnostné predpisy

Používané pyrotechnické výrobky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné predpisy a sú schválené podľa príslušných zákonov pre túto činnosť.

Špeciálne FX efekty navrhujeme na mieru podľa konkrétnych predstáv a zadania zákazníka.

Samotná realizácia je plne v našej profesionálnej réžii s vybavením všetkých potrebných povolení, takže s prípravou ohňostroja nebudete mať žiadne starosti. Pre bližšie informácie a ponuku na mieru nás neváhajte kontaktovať.