Pyromuzikálny
ohňostroj

Divácky najobľúbenejší ohňostroj, ktorý vyvoláva najväčšie emócie.

Kombinácia známej skladby a pyrotechnickej šou je jedinečná. Perfektná synchronizácia hudby a pyrotechnických efektov vyčarí veľkolepý ohňostroj, na ktorý sa nezabúda. Vyberte si známe hity obľúbených skupín, či vašu obľúbenú skladbu alebo nechajte výber vhodnej hudby na nás profesionálov. Tiež je možné pripraviť ohňostroj aj pre hudobnú skupinu hrajúcu naživo. Dokonalá synchronizácia je zabezpečená počítačovo odpaľovaným ohňostrojom. Šou je dôkladne choreograficky pripravená a vystreľovanie efektov zodpovedá rytmu zvolenej hranej skladby.

umelecké predstavenie

Originálne umelecké predstavenie

Vďaka jedinečnej hre svetla a farieb v spojení s hudbou zažijete neopakovateľné a originálne umelecké predstavenie.

Kvalifikovaný odborníci

Vďaka kvalifikovaným odborníkom s fantáziou a nadšením realizujeme rôzne projekty ohňostrojných predstavení na najvyššej svetovej úrovni.

nápad

Váš nápad, naša realizácia

Každý ohňostroj je jedinečný a je navrhnutý podľa typu akcie, miesta udalosti a požiadaviek zákazníka tak, aby bol výsledok čo najefektívnejší.

Bezpečnostné predpisy

Používané pyrotechnické výrobky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné predpisy a sú schválené podľa príslušných zákonov pre túto činnosť.

Pyromuzikálne ohňostroje navrhujeme na mieru podľa konkrétnych predstáv zákazníka.

Samotná realizácia je plne v našej profesionálnej réžii s vybavením všetkých potrebných povolení, takže s prípravou ohňostroja nebudete mať žiadne starosti. Pre bližšie informácie a ponuku na mieru nás neváhajte kontaktovať.