Privátne
udalosti

Pripravte pre svojich hostí jedinečný zážitok. Vďaka efektnému ohňostroju nebude žiadna oslava nudná.

Či už ide o firemnú akciu, oslavu narodenín, promócií alebo významného životného jubilea, v ponuke máme veľký výber pyrotechnických výrobkov s rozmanitými efektmi v rôznych farebných prevedeniach či už v interiéri alebo v exteriéri, vďaka ktorým na vašu oslavu nik tak skoro nezabudne. Podľa potrieb pre vás vytvoríme ohňostroj na mieru, stačí nám povedať vaše predstavy.

Ohňostroj je tiež originálnym darčekom, prekvapte a potešte oslávenca a zažite spolu chvíle nečakanej nádhery v kruhu najbližších. Ohňostroj je možné vytvoriť na obľúbenú pieseň či vo farbách, ktoré sú pre oslávenca blízke, vďaka čomu bude ohňostroj ešte osobnejší. Všetky pyrotechnické výrobky sú certifikované a spĺňajú všetky prísne bezpečnostné požiadavky.
umelecké predstavenie

Originálne umelecké predstavenie

Vďaka jedinečnej hre svetla a farieb v spojení s hudbou zažijete neopakovateľné a originálne umelecké predstavenie.

Kvalifikovaní odborníci

Kvalifikovaní odborníci s fantáziou a nadšením realizujú rôzne projekty ohňostrojných predstavení na najvyššej svetovej úrovni.

nápad

Váš nápad, naša realizácia

Každý ohňostroj je jedinečný a je navrhnutý podľa typu akcie, miesta udalosti a požiadaviek zákazníka tak, aby bol výsledok čo najefektívnejší.

Bezpečnostné predpisy

Používané pyrotechnické výrobky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné predpisy a sú schválené podľa príslušných zákonov pre túto činnosť.

Ohňostroje na privátne udalosti navrhujeme na mieru podľa konkrétnych predstáv zákazníka.

Samotná realizácia je plne v našej profesionálnej réžii s vybavením všetkých potrebných povolení, takže s prípravou ohňostroja nebudete mať žiadne starosti. Pre bližšie informácie a ponuku na mieru nás neváhajte kontaktovať.