Ohňostroje
na vode

Zažite nezabudnuteľný ohňostroj priamo na vodnej hladine alebo v jej blízkosti.

Vodná hladina vytvára dokonalý zrkadlový efekt, na ktorom sa zobrazujú nádherné a prekvapujúce scenérie. Svetelné efekty sú vystreľované do vzduchu v blízkosti vodnej hladiny, či priamo z nej. Dôležitá je preto lokalita, v ktorej má byť ohňostroj uskutočnený. Pri realizácii tiež používame špeciálne efekty vystreľované priamo na vodnú hladinu, ktoré na vode vyniknú čo najlepšie. Tento ohňostroj je veľmi pôsobivý a hodí sa na rôzne slávnostné príležitosti.

umelecké predstavenie

Originálne umelecké predstavenie

Vďaka jedinečnej hre svetla a farieb v spojení s hudbou zažijete neopakovateľné a originálne umelecké predstavenie.

Kvalifikovaný odborníci

Vďaka kvalifikovaným odborníkom s fantáziou a nadšením realizujeme rôzne projekty ohňostrojných predstavení na najvyššej svetovej úrovni.

nápad

Váš nápad, naša realizácia

Každý ohňostroj je jedinečný a je navrhnutý podľa typu akcie, miesta udalosti a požiadaviek zákazníka tak, aby bol výsledok čo najefektívnejší.

Bezpečnostné predpisy

Používané pyrotechnické výrobky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné predpisy a sú schválené podľa príslušných zákonov pre túto činnosť.

Ohňostroje na vode navrhujeme na mieru podľa konkrétnych predstáv a zadania zákazníka.

Samotná realizácia je plne v našej profesionálnej réžii s vybavením všetkých potrebných povolení, takže s prípravou ohňostroja nebudete mať žiadne starosti. Pre bližšie informácie a ponuku na mieru nás neváhajte kontaktovať.