Privatex
Pyro

História ohňostrojov sa začala písať objavom čierneho prachu v starovekej Číne.

Netrvalo dlho a viacerí si uvedomili, že čierny prach okrem demolujúcej sily vie pri správnom použití človeka i potešiť. Vytvorili umenie svetla na oblohe a verili, že pomocou neho odoženú duchov a zlé sily. Pompéznosť ohňostrojov nezostala vecou minulých čias. Ľudí toto prekrásne divadlo láka a uchvacuje dodnes.

Ľubomír Masár

Na trhu sme od roku 1991

Na tradíciu ohňostrojov a pyrotechniky nadviazala na Slovensku firma PRIVATEX-PYRO, ktorú založil Ing. Ľubomír Masár v roku 1991 v Dubnici nad Váhom,  v meste s veľkou pyrotechnickou tradíciou. Firma sa zaoberá realizáciou profesionálnych ohňostrojov, predajom profesionálnej a zábavnej pyrotechniky a ako jediná na Slovensku aj jej vývojom a výrobou.

Vlastné výrobno-laboračné prevádzky, sklady a kancelárie

Vlastné výrobno-laboračné prevádzky, sklady a kancelárie tvorí niekoľko budov, logisticky vhodne situovaných na 3 parcelách o rozlohe 10.000 m2. Výrobné priestory a sklady spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy a sú schválené podľa príslušných zákonov pre túto činnosť.

Export a import

Viac ako 90 % vlastnej produkcie je určenej na export. Rovnako sa firma PRIVATEX-PYRO stala jednou z vedúcich firiem na Slovensku pri priamom dovoze pyrotechnických výrobkov z Číny, ktorý aj ďalej vyváža do rôznych krajín Európy. Dôkazom toho je i ocenenie od Ministerstva hospodárstva NAJLEPŠÍ EXPORTÉR ROKA 2005 na Slovensku.

najlepší exportér

Najlepší exportér roka 2005

AAA Certifikát

PRIVATEX-PYRO patrí do exkluzívnej skupiny spoločností v Slovenskej republike, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá ekonomického hodnotenia podľa štatistického prediktívneho modelu Bisnode. Kredibilita spoločnosti dosahuje najvyšší stupeň AAA.

Vyhrali sme nejednu medzinárodnú súťaž

Cieľom našej činnosti je spokojnosť zákazníkov

Ohňostroje tej najvyššej kvality z firmy PRIVATEX-PYRO robia dobré meno Slovensku aj vo svete. Firme nechýba fantázia, nadšenie, variabilita a chuť neustále sa zlepšovať a inovovať.

PRIVATEX-PYRO sa pravidelne zúčastňuje najväčšej svetovej výstavy „Spielwaren Messe“ v Norinbergu a ako jediná zo Slovenska niekoľko rokov pravidelne na ISF – International Symposium of Fireworks po celom svete.

Všetky ohňostroje navrhujeme na mieru podľa konkrétnych predstáv a zadania zákazníka.

Cieľom našej činnosti je spokojnosť zákazníkov, ktorá je výsledkom kvality a bezpečnosti výrobkov, flexibility a stabilnej ceny.