Nová sezóna 2020

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Blíži sa nová sezóna 2020. Pre našich zákazníkov sme znovu pripravili niekoľko noviniek s veľmi atraktívnym dizajnom, efektami a super cenami:

– kombinované ohňostroje, v poslednom čase veľmi obľúbené ucelené ohňostroje, vytvorené navzájom prepojenými viacerými kompaktmi Kat. F2 a F3, od 100 do 390 rán. Sami si jedným odpálením vytvoríte na oblohe celý niekoľko minútový ohňostroj, ako profesionáli. Vhodné pre menšie ohňostroje na Silvestrovsko-Novoročné oslavy obcí a miest, alebo na rodinné, narodeninové i svadobné udalosti za veľmi výhodnú cenu.

– veľké fontány 11“, krásne strieborné a zlaté mohutné iskry do výšky cca.3-4m, doba efektu cca.30-40s., Kat. F2,

– Air Thunder Flash, úplne nová 8 ranová rímska svieca veľkého priemeru 28mm s rôznymi mnohofarebnými a kreklingovými pivoňkami, Kat.F3.

– Nova pack, sortiment prskaviek, stroboskopov, blikaviek, šampusiek a búchavých guličiek v jednom peknom, ucelenom kombinovanom balení, ktoré poteší najmä tých menších, Kat.F1.

– Rakety Multicolor peony a MultiColor crackling peony, veľké rakety s perfektným veľkým efektom a mohutným chvostom počas letu, Kat.F2.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok alebo ďalších informácií, nás neváhajte kontaktovať.